Погода на 4 лютого для всієї України - Київ.Info

Погода на 4 лютого для всієї України

У четвер, 4 лютого, на території України прогнозується хмарна і вітряна погода. Так, у більшості областей очікуються рясні опади.

За прогнозом синоптиків Укргідрометцентру, на Заході України буде від +4 до +7 градусів, вночі температура опуститься до -2 градусів. Можливий дрібний дощ. У центральних областях температура вдень становитиме від +3 до +5 градусів, нічна – до +1 градуса. Можливий дощ.

У північних областях температура повітря вдень триматиметься в межах від +2 до +4 градусів, а вночі до +2 градусів. У східних регіонах температура триматиметься в межах 0 +6 градусів, нічна температура – в межах 0 +2 градусів.

На Півдні країни температура становитиме від +5 до +11 градусів вдень, нічна буде в межах до +5 градусів.

У Києві в четвер сонце буде рідко показуватися з-за хмар. Вранці очікується сильний дощ, а ближче до вечора прийде дрібний сніг. Вдень температура повітря в столиці складе +4 градуси, а вночі температура опуститься до -2 градусів.

Народний прогноз погоди в Україні

4 лютого відзначається день пам’яті апостола Тимофія. Мороз визначав майбутню погоду. Якщо в мороз спітніли вікна, треба чекати на потепління. Якщо “снігові візерунки” піднімаються вгору по склу, значить мороз продовжиться.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com