Прокуратура повернула киянам земельну ділянку на Трухановому острові | Київ.Info

Прокуратура повернула киянам земельну ділянку на Трухановому острові

Підприємець самовільно зайняв майже 10 соток землі на території пам’ятки ландшафту місцевого значення.

Київська прокуратура через суд домоглася повернення в комунальну власність земельної ділянки на о. Труханів, який відноситься до земель історико-культурного призначення.

Встановлено, що підприємець, не маючи ніякого правовстановлюючого документа, самовільно зайняв майже 10 соток землі на території пам’ятки ландшафту місцевого значення “Історичний ландшафт Київських гір і долини р. Дніпро” і самовільно звів на ній два нежитлових приміщення.

Реагуючи на ці порушення, місцева прокуратура заявила позов до суду про повернення земельної ділянки з незаконного користування та звільнення його від самовільно збудованих споруд.

Суд задовольнив позов прокуратури в повному обсязі.

Крім того, за результатами проведення досудового розслідування місцева прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно згаданого підприємця за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 4 ст. 197-1 КК України (Самовільне будівництво на самовільно зайнятій земельній ділянці).

Судовий розгляд обвинувального акта триває.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com