Психолог по Скайпу – чому це правильне рішення? | Київ.Info

Психолог по Скайпу – чому це правильне рішення?

При виникненні життєвих труднощів, які можуть бути пов’язані з хворобою, складними стосунками з рідними або колегами, людина спочатку відчуває стрес, але через деякий час починає розуміти, що всі ці випробування можуть стати причиною для зміни своєї долі на краще. І в цих ситуаціях не обов’язково потрібно скаржитися на життя або бігти за порадою чи розрадою до родичів.

Доцільно звернутися до професійного психолога по Скайпу, який грамотно допоможе впоратися з проблемами, навчить розбиратися у своїх почуттях і радіти життю, причому зараз сеанси можна проводити і віддалено, розмовляючи зі спеціалістом з інтернету.

Коли необхідна допомога психолога

Ще не так давно практично всі соромилися звертатися за психологічною допомогою, і консультація у фахівця в цій області вважалася чимось екстраординарним, тому більшість людей вирішували свої проблеми, звертаючись за порадою до близьких або друзів. Зараз ситуація істотно змінилася. Багато людей почали цікавитися психологією, тож до них приходить усвідомлення того, що справжню допомогу може надати лише професіонал.

А звертатися за консультацією до фахівця доводиться досить часто. Сучасний ритм життя, особливо у великих мегаполісах, пов’язаний з постійними стресами і конфліктами, нерідко створює кризові ситуації. Саме тому люди стали більш серйозно сприймати психологічні проблеми і вирішувати їх за допомогою фахівців.

До того ж зараз, завдяки розвитку різноманітних технологій, консультацію може отримати кожен, хто її потребує. Чимало психологів надають допомогу в режимі онлайн через інтернет. Дистанційні консультації мало чим відрізняються від особистої зустрічі з фахівцем і також допомагають знайти віру в себе, розібратися у власних емоціях і налаштуватися на позитив.

Переваги онлайн-консультацій психолога

Зараз багато клієнтів воліють спілкуватися з психологом по Скайпу, адже це набагато зручніше, оскільки має масу переваг:

  • Комфорт. Коли людина сидить у своїй кімнаті на зручному дивані, в знайомій обстановці, а не в кабінеті фахівця, їй набагато легше розслабитися і налаштуватися на відверту розмову.
  • Мобільність. У кожної людини є можливість отримати психологічну допомогу, де б вона ні знаходилася, навіть у найвіддаленішому куточку світу.
  • Незалежність від обставин. Більшість консультацій проводиться в кілька сеансів, тобто певним курсом, який фахівці не рекомендують переривати. Онлайн-консультування дозволяє клієнту спілкуватися з психологом, перебуваючи у відрядженні або на відпочинку.
  • Можливість вибрати фахівця. Коли людина проживає в невеликому населеному пункті, особливого вибору в неї немає. Зате в інтернеті можна знайти такого психолога, який буде відповідати всім її вимогам.
  • Економія часу. Щоб отримувати психологічні консультації по Skype, клієнтові не потрібно кудись їхати, підлаштовуючись під робочий графік фахівця, або відпрошуватися у начальника, незалежно від місця роботи. Допомогу професіонала можна отримати в будь-який час доби, як пізно ввечері, так і рано вранці.
  • Конфіденційність. Зазвичай пацієнти не хочуть зустрітися біля кабінету психолога з ким-небудь із знайомих або друзів. Дистанційне консультування повністю виключає ймовірність розголосу.

Крім цього, скайп-консультації дозволяють заощадити і кошти, оскільки такі сеанси коштують дешевше, ніж особисті зустрічі з психологом.

Детальніше про консультації психолога по Скайпу можна дізнатися на сайті www.jansons.com.ua або по телефону (073) 051 67 07.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com