Розумний годинник виявив у користувача порок серця | Київ.Info

Розумний годинник виявив у користувача порок серця

Користувач розумних годинників Apple Watch поділився в мережі розповіддю про те, що гаджет можливо врятував йому життя, дозволивши виявити вроджену ваду серця. 22-річний чоловік в один з днів отримав від годинника повідомлення про нерегулярному серцевому ритмі. Після цього він зробив ЕКГ на своєму годиннику, яке підтвердило проблеми роботі серця. В результаті користувач звернувся в лікарню, де за його здоров’я взялися лікарі.

Зараз все більше носяться пристроїв оснащуються функцією моніторингу серцевого ритму і електрокардіограмою. Зокрема, ця функція є у останніх версія розумних годинників від Apple. Пристрій протягом 30 секунд аналізує серцевий ритм і будує електрокардіограму. Якщо в роботі серця є проблеми, то користувачеві про це буде повідомлено.

Це вже не перший випадок, коли Apple Watch допомагає користувачам в своєчасній діагностиці серцевих захворювань. Всього тиждень тому лікар був попереджений про його критичному стані серця через його Apple Watch, що в кінцевому підсумку врятувало йому життя.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook