Скільки платитимуть на дітей у 2021 році - Київ.Info

Скільки платитимуть на дітей у 2021 році

Після голосування в Раді виплати і збори не будуть залежати від прожитмінімуму.

Український Кабмін має намір відв’язати соцвиплати та платежі до бюджету від прожиткового мінімуму, і ці плани набули форми законопроєктів.

Зокрема, законопроєктами запроваджуються такі нові розрахункові показники:

базова величина для соціальних виплат на дітей;
базова величина для соціальних виплат населенню;
базова величина для грошових платежів та стягнень;
базова величина для адміністративних зборів.

Після того, як законопроєкти будуть проголосовані, виплати і збори, вказані в назві цих показників, не залежатимуть від прожиткового мінімуму. Їх розраховуватимуть окремо і фіксуватимуть у законі про держбюджет на кожен рік.

Розмір базових величин визначає проєкт закону “Про заходи щодо впорядкування системи розрахунків розмірів прожиткового мінімуму, соціальних виплат, грошових платежів та стягнень і плати за надання адміністративних послуг”, який схвалений Кабміном, але на момент підготовки матеріалу ще не зареєстрований у Верховній Раді.

У цьому документі зазначено: в момент набуття чинності цими величинами вони не будуть відрізнятися від прожиткового мінімуму, який діятиме на цю дату.

З 1 січня 2022 року базова величина для соціальних виплат на дітей встановлюється в розмірі прожиткового мінімуму для дітей відповідного віку, який був чинним на 1 грудня 2021 року. А соціальна виплата населенню встановлюється у розмірі прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб на цю ж дату.

На сьогодні ці величини вже відомі. Відповідно до закону про бюджет на цей рік з 1 грудня прожитковий мінімум становитиме:

для дітей до 6 років – 2100 грн;
для дітей від 6 до 18 років – 2618 грн;
для непрацездатних осіб – 1934 грн.
Відповідно, такими ж будуть базові величини для соціальних виплат.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com