Соцдопомога одиноким матерям залишиться у них попри перерахунок | Київ.Info

Соцдопомога одиноким матерям залишиться у них попри перерахунок

Кошти, які отримали малозабезпечені родини та одинокі матері в період карантину, залишаться у них, попри проведені перерахунки.

Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики.

Перерахунок та виплати різних видів державної соцдопомоги здійснюються без особистого звернення до органів соціального захисту населення.

Постанова уряду від 22 липня 2020 року Деякі питання виплати державної соціальної допомоги передбачає, що з 1 липня допомога на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим родинам надається на однакових умовах з урахуванням майнового стану родини та факту зайнятості працездатних членів родини.

– У зв’язку із проведенням перерахунків було з’ясовано, що деякі родини не мали право на продовження допомоги, – зазначили у прес-службі Мінсоцполітики.

Відомство підготувало акт, згідно з яким, кошти, отримані малозабезпеченими родинами та одинокими матерями в період карантину, залишаться у них.

Рада збільшила виплати малозабезпеченим сім’ям

2 червня Верховна Рада підвищила соціальні гарантії для дітей під опікою та призначила виплати самотнім пенсіонерам та малозабезпеченим сім’ям.

Законом встановлено допомогу малозабезпеченим сім’ям для організації підприємницької діяльності та виведення родини з бідності. Ця допомога буде одноразовою та виплачуватиметься непрацюючій працездатній особі з числа членів малозабезпеченої сім’ї.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com