Степанов пояснив особливості проведення цьогорічного пробного ЗНО - Київ.Info

Степанов пояснив особливості проведення цьогорічного пробного ЗНО

У зв’язку з погіршенням ситуації з коронавірусною хворобою в Україні уряд ухвалив рішення про зміну формату проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. У разі неможливості зробити це онлайн учасник ЗНО зможе отримати тестові зошити й особисто — в пункті тестування.

Про це на онлайнбрифінгу в неділю, 14 червня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Форма (проведення пробного ЗНО — ред.), яка обрана на сьогодні Міністерством освіти — це можливість проходження пробного ЗНО дистанційно, тобто онлайн. Воно буде відбуватися так. Будь-яка дитина зможе через свій особистий кабінет зайти, отримати відповідну форму, отримати завдання на ЗНО, пройти це ЗНО і відправити потім на перевірку», — зазначив він.

Водночас, за словами міністра, уряд передбачив ситуацію, за якої учасник пробного ЗНО не зможе пройти його онлайн. У такому разі він повинен прийти до закладу освіти, де планувалося проходження пробного ЗНО, там його зустріне відповідний інспектор, який передасть зошит із завданнями, які потім може надіслати на перевірку.

«Це рішення було прийнято у зв’язку з тим, що є велика кількість дітей, які зареєструвалися на проходження пробного ЗНО. У нас є таке розуміння, і ми намагалися знайти максимально таку форму, щоб діти спробували свої сили», — зазначив Степанов.

Нагадаємо, раніше уряд повідомив про скасування проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в закладах освіти. У МОН згодом уточнили, що пропонують скласти тестування вдома.

Водночас головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що ці дати ще можуть переглянути з урахуванням епідеміологічної ситуації в Україні 20-22 червня.

Раніше МОН через карантин на місяць посунуло дати вступної кампанії. Прийом заяв та документів триватиме з 13 до 22 серпня (для тих, хто вступає за результатами ЗНО), та до 16 серпня для вступників, що складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Творчі конкурси та вступні іспити на місця держзамовлення будуть проводитись з 1 до 12 серпня. Надання рекомендацій для зарахування на бюджет відбуватиметься не пізніше 27 серпня, а подача вступниками документів для зарахування – до вечора 31 серпня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com