У Фонді гарантування розповіли, з ким банки розраховуються позачергово | Київ.Info

У Фонді гарантування розповіли, з ким банки розраховуються позачергово

У Фонді гарантування вкладів фізичних осіб розповіли з якими кредиторами банки розраховуються позачергово.

Про це відомство написало на сторінці Facebook.

У ФГВФО нагадали, що всі вимоги кредиторів неплатоспроможного банку задовольняються під час його ліквідації за рахунок коштів, що надходять від управління та продажу майна (активів – ЕП).

За словами фонду, якщо банк залучав під заставу свого майна кошти, то у разі його банкрутства, особа, яка їх надала, стає кредитором, вимоги якого забезпечені цим майном.

“Саме тому, коли банк отримує від продажу заставного майна кошти, він їх спрямовує позачергово на розрахунок із забезпеченим кредитором, який є заставодержателем.

Якщо отриманих коштів не вистачає для повного розрахунку, непогашені вимоги заставодержателя задовольняються у порядку черговості, визначеній Законом”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Фонд гарантування отримає більше прав при відшкодуванні збитків банків-банкрутів.

Рада директорів МВФ затвердила програму співпраці з Україною на $5 мільярдів.

10 червня Європейська комісія перерахувала Україні 500 млн євро макрофінансової допомоги. До кінця року Україну очікує ще 1,2 млрд євро від Єврокомісії і 1 млрд доларів від Світового банку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com