У “Картки киянина” з’являться нові функції | Київ.Info

У “Картки киянина” з’являться нові функції

“Картку киянина” хочуть “омолодити”, підключивши до її функцій новий модуль для столичних працівників IT-сфери, яких в Києві налічується понад 26 тисяч.

Зараз над його створенням спільно працюють Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА, Kyiv Smart City і співтовариство Kyiv IT Cluster. Запрацювати новий модуль може вже в наступному році.

Зараз “Картку киянина” можуть отримати всі зареєстровані мешканці столиці, ті, хто постійно працює або навчається в Києві, військові і переселенці. Для цього необхідно звернутися в відділення “Ощадбанку” маючи з собою паспорт, ідентифікаційний код і заповнити пакет документів. Особливою популярністю картка користується у столичних пенсіонерів, оскільки по ній надають знижки на покупку ліків, медпослуги та безкоштовний проїзд в міськтранспорті.

У мерії мають намір омолодити аудиторію користувачів “Картки киянина”.

“Зараз ми активно працюємо над удосконаленням “Картки киянина”. Оновлений сервіс повинен стати сучасним інструментом, спрямованим на поліпшення життя киян”, – заявив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Юрій Назаров.

Використовуючи “Картку киянина” з IT-модулем, городяни зможуть знаходити для себе тематичні воркшопи, місця для проведення лекцій, бізнес-зустрічей, бронювати квитки для відряджень і подорожей, шукати вакансії по IT-напрямку, отримувати знижки в кафе.

“При отриманні” Картки киянина “в банку можна буде відразу зазначити в анкеті “підключити IT-модуль”, завантажити спецдодаток, а на сайті при реєстрації користувача буде автоматично направлено на функціонал цього модуля”, – пояснює Андрій Тимчишин-Валевський, проектний координатор Kyiv Smart City, додаючи, що зараз в соцмережах запущене опитування, щоб зрозуміти основні потреби столичної IT-спільноти.

“3 листопада ми презентуємо бачення того, яким може бути цей модуль, а далі стартує етап публічного обговорення. І вже після прийматиметься рішення про додавання нового модуля до “Картки киянина”, – говорить Тимчишин-Валевський.

Реалізовувати проект будуть за допомогою партнерів. У планах у розробників створити окремі модулі для студентів і пенсіонерів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com