У Києві люди труяться грибами: коли треба негайно викликати “швидку” | Київ.Info

У Києві люди труяться грибами: коли треба негайно викликати “швидку”

У Києві за останні два тижні вересня до лікарень внаслідок отруєння грибами госпіталізовано 20 людей, з них 6 дітей.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації.

“Лише з середини вересня до лікарень потрапило 20 осіб, що отруїлися грибами. Шестеро з них – діти”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що симптомами отруєння грибами після вживання неякісних страв із сироїжок, недоварених осінніх опеньків, сатанинських грибів, несправжніх дощовиків вже через 30-60 хвилин можуть бути нудота, блювота, біль у животі, розлад шлунку, підвищення температури тіла. Ці отруєння здебільшого не призводять до летальності, однак можуть мати серйозні наслідки для системи травлення.

“Найбільш отруйними є токсини блідої поганки, мухоморів білого і смердючого, сморжів і деяких інших грибів. Підступність їх у тому, що отрута, потрапивши до шлунку, протягом тривалого часу (до 3-х діб) може не викликати жодних симптомів. Запаморочення, нудота, сильна спрага, судоми, посиніння губ, нігтів, похолодіння рук та ніг – все це виникає, коли отруйні речовини досягнуть мозку”, – підкреслюється в повідомленні.

Лікарі нагадують, що у разі підозри на отруєння грибами не слід займатися самолікуванням, а необхідно терміново звернутися по медичну допомогу.

До приїзду “швидкої” потрібно зробити промивання шлунку, очисну клізму та пити багато рідини.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com