У Києві закрили школу через спалах коронавірусу у вчителів | Київ.Info

У Києві закрили школу через спалах коронавірусу у вчителів

У двох вчителів київської школи діагностували коронавірус, у групі рижику ще десятки педагогів. Всі учні закладу будуть навчатися дистанційно.

Як повідомляє пресслужба департаменту освіти і науки КМДА, коронавірус виявили 31 серпня у двох вчителів Навчально-виховного комплексу №240 «Соціум». Вони контактували з 21 співробітником школи. У ще одного вчителя з’явилися ознаки гострої респіраторної інфекції і підвищена температура. Через це День знань у школі планується у форматі онлайн класних годин. Онлайн навчання розпочнеться згідно з розкладом уроків 2 вересня.

Нагадаємо, у Києві протягом минулої доби, 30 серпня, виявлено рекордну кількість інфікованих коронавірусом – 277.

Попередній рекорд за кількістю хворих на коронавірус зафіксували 27 серпня – 251 новий випадок.

З сьогоднішнього дня в Україні оновлено карантинні зони. У «червону» зону з найжорсткішими обмеженнями потрапило 10 міст і 11 районів. Велика частина країни все ще залишається в «зеленій» і «жовтої» зонах.

Раніше повідомлялось, що МОЗ перегляне підхід до госпіталізації людей із коронавірусом.  Лікарні «першої» і «другої» хвилі об’єднують через щоденне зростанням кількості хворих на коронавірус.

Станом на 31 серпня в Україні виявили 2 141 новий випадок коронавірусу. Найбільше заражень в Києві, Івано-Франківській, Одеській, Харківській областях.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook