У м’ясі курей виявили сальмонеллу та гелеподібну субстанцію: українцям розповіли, де неможна купувати курятину – Київ Інфо

У м’ясі курей виявили сальмонеллу та гелеподібну субстанцію: українцям розповіли, де неможна купувати курятину

В українській курятині виявлено гелеподібну субстанцію під шкіркою, яка утримує велику кількість вологи, а польській дедалі частіше знаходять небезпечну сальмонеллу. Українцям розповіли, де краще купувати м’ясо курей та як його перевіряти на якість.

Голова правління ГО “Споживча довіра” Олена Куликова повідомила, що незрозумілий гель в українській курятині не дуже небезпечний для людини. Проблема лише в тому, що за зайву вологу споживачі платять як за м’ясо.

“Що стосується зразків, де мікробіологічні показники не відповідали нормативам, у тих продуктах, які піддаються термічній обробці, мікробіологія не така страшна”, – зазначила Куликова.

Експерт додала, що перевірка м’яса курей на прилавках українських магазинів відбулася влітку цього року. Для аналізу обирали продукцію найвідоміших виробників курятини в Україні.

У м'ясі курей виявили сальмонеллу та гелеподібну субстанцію: українцям розповіли, де неможна купувати курятину

У м’ясі не виявили гормонів, сальмонели та антибіотиків, якими так часто лякають українців. Водночас, Олена Куликова додала, що сальмонеллу часто знаходять у курятині, яка завозиться до України з Польщі.Щоб уникнути небезпечного придбання, експерт рекомендують ретельно підходити до вибору м’яса курей.

“Куриця має бути без синців, звичного кольору. Також важливо звертати увагу на термін придатності, відповідну накладну можна попросити у продавця. Якщо продукція свіжа, висока ймовірність того, що вона буде безпечною. Найкраще купувати курку у вакуумному пакуванні. У такому разі ймовірність те, що на неї потраплять бактерії – дуже низька”, – пояснила Куликова.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com