Українець написав фантастичні історії для дітей про використання пластику та еко-транспорт | Київ.Info

Українець написав фантастичні історії для дітей про використання пластику та еко-транспорт

В Україні з’явилися екологічні казки для дітей, де через фантастичні сюжети я підкреслюю значення екологічного мислення.  Автором збірки «Еко-історії для моїх маленьких друзів», що складається з восьми текстів, став письменник і журналіст Богдан Красавцев.

Нещодавно книжку опублікувало видавництво АБУК.

” Мої теми казок – це обмеження використання пластикових пакетів, правильна утилізація батарейок, відмова від фосфатних миючих засобів, енергоефективне споживання та перехід на альтернативні види транспорту. Крім цього, в збірці є дві історії, одна з яких стосується дружби з тваринами, а друга присвячена толерантному ставленню до дітей з особливими потребами, – розповів Богдан Красавцев.

Ідея створити екологічні казки в Богдана виникла влітку 2019 року. Тоді він написав історії, а пізніше записав їх на студії. Монтаж звуку робив удома на комп’ютері.

“У мене є 5-річний син. Він якраз і став моєю Музою в написанні дебютної книжки на захист довкілля. Розумію, що саме від дорослих залежить те, як ставитимуться до природи юні покоління”, – вважає автор.

У  планах автора  – видати «Еко-історії» на вторинному папері, а також зробити переклад казок англійською мовою.

Прослухати й скачати «Еко-історії» можна за посиланням: http://surl.li/eeaa.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook