Українцям розповіли, як накопичувальна система вплине на розмір пенсій - Київ.Info

Українцям розповіли, як накопичувальна система вплине на розмір пенсій

Під час наради у президента України Володимира Зеленського, Міністр соціальної політики України Марина Лазебна анонсувала підвищення середньої пенсії в Україні з 3500 до 7000 гривень. Також вона зазначила, що пенсії будуть підвищені від 1,5 до 3 разів.

Відомо, що подібне підвищення пенсій в Україні, згідно зі стратегією Мінсоцполітики, стане можливим при введенні ще одного виду пенсійного забезпечення – накопичувальних пенсій.

Слід зазначити, що введення накопичувальної пенсії призведе до того, що українці почнуть самостійно відкладати собі на пенсію якусь частину від доходу.

Таким чином в Україні буде працювати дві пенсійні системи – солідарна і накопичувальна. Поки накопичувальна пенсія в країні добровільна, проте вже в 2021 році її можуть зробити обов’язковою. За попередніми планами Кабміну, відраховувати гроші на майбутню пенсію будуть самі українці (2% від зарплати) і ще 2% буде оплачувати роботодавець.

Крім того, щоб з часом кошти не знецінювалися, їх вкладатимуть у розвиток. Так, введення накопичувальної пенсії все ж дозволить отримати додаткові кошти в старості, проте чи вдасться підвищити виплати в 1,5-3 рази – поки невідомо, адже нюанси накопичувальної пенсійної системи поки не уточнені.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com