В Україні 11 населених пунктів досі без опалення через борги | Київ.Info

В Україні 11 населених пунктів досі без опалення через борги

Без тепла залишаються жителі населених пунктів у Дніпропетровській, Житомирській, Луганській, Одеській та Харківській областях.

Через критичні борги 16 виробників тепла досі повністю чи частково заблоковано старт опалювального сезону в 11 населених пунктах.

Про це повідомили у пресслужбі НАК “Нафтогаз України”.

У компанії відзначили, що за останні 4 місяці проблему критичних боргів вирішили 93 виробники тепла – перелік скоротився зі 109 критичних боржників (станом на 13 липня) до 16-ти (станом на 12 листопада).

У “Нафтогазі” зазначили, що місцеву владу про борги інформують незалежно від опалювального сезону. Окрім цього, компанія з липня систематично публікує на сайті інформацію про перелік боржників, яким за законом не може постачати газ у зв’язку з критичними боргами. Так мешканці кожної області мають можливість заздалегідь перевірити, чи стосуються ризики їх місцевих (регіональних) підприємств теплокомуненерго (ТКЕ).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com