Як Київ готується до зими | Київ.Info

Як Київ готується до зими

Столичні комунальні служби активно готуються до зими. Для боротьби з негодою в районах вже підготували 335 одиниць спецтехніки: 195 тракторів і 140 одиниць малої механізації. Також заготовлено 5 тис. тонн піску, 2,2 тис. тонн солі та 1,5 тис. тонн суміші. Як пояснюють в КМДА, запаси будуть постійно поповнюватися в міру необхідності.

“Всього в розпорядженні комунальників понад шість сотень одиниць техніки. Це як великогабаритна техніка, трактори КК “Київавтодор” і мала механізація жеків для прибирання дворів та міжквартальних проїздів. Зараз ми перевіряємо готовність цієї техніки, наявність запчастин, укомплектованість штату водіїв”, – розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Нагадаємо, опалювальний сезон в Україні може початися раніше запланованих термінів.  Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Причиною дострокового включення опалення може стати похолодання, якесиноптики прогнозують з 27 вересня.
 
Як відомо, опалювальний період починається згідно з відповідними розпорядженнями місцевих органів самоврядування, якщо протягом трьох дібсередня добова температура зовнішнього повітря становить +8 градусів Цельсіяабо нижче.
 
Зубко також нагадав, що в минулому році опалювальний сезон розпочався 5жовтня і закінчився 15 квітня.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com