Заборона продажу сірників і лампочок під час локдауну | Київ.Info

Заборона продажу сірників і лампочок під час локдауну

Олег Рубан заявив, що заборона повністю суперечить усім речам, котрі якось пов’язані з епідеміологією.

Заборона під час локдауну з 8 по 24 січня продажу в супермаркетах товарів повсякденного вжитку на кшталт сірників і лампочок не має нічого спільного з протиепідемічними заходами. Однак з цієї ситуації можна знайти вихід.

Про це сказав очільник Головного управління Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан.

Він підтвердив, що з 8 січня доступними будуть лише товари і послуги першої необхідності – продукти, лікарські засоби і вироби медичного призначення, засоби гігієни та зв’язку, а також корми для тварин, ветеринарні препарати, насіння, засоби захисту рослин. Будь-які інші товари можна буде замовити тільки з адресною доставкою.

Після Різдва навіть у супермаркетах буде заборонено продавати значну частину товарів повсякденного вжитку: побутову хімію та інструменти, одяг, пресу, електролампочки, батарейки, дитячі товари для навчання.

Рубан зазначив: «Одягу, преси, лампочок, батарейок, дитячих товарів для навчання в переліку дозволених дійсно, немає. Таке рішення прийнято на думку якихось експертів… Хотілося б подивитися у вічі цим експертам, які припускають, що завдяки цим товарам буде менше людей в магазинах. Це повністю суперечить усім речам, котрі якось пов’язані з епідеміологією».

Він додав, що поки незрозуміло, чи будуть кияни змітати товар з полиць в магазинах до 8 січня.

«Чи буде ажіотаж – невідомо. Але правильно було б це все виправити. Мають бути місця, де люди, дотримуючись безпечної дистанції, могли б купувати життєво важливі продукти і товари», – вважає Рубан.

Для обмеження доступу відвідувачів до заборонених для реалізації товарів, згідно з рішенням уряду, супермаркети будуть змушені закривати окремі секції або забороняти продаж таких товарів безпосередньо під час розрахунку на касі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com