Зеленський проконтролює купівлю квартир потерпілим від вибуху на Позняках - Київ.Info

Зеленський проконтролює купівлю квартир потерпілим від вибуху на Позняках

Зеленський також просить направити гуманітарний вантаж у західні області, які потерпають від негоди.

Президент Володимир Зеленський тримає на особистому контролі питання швидкої закупівлі квартир для всіх, хто постраждав унаслідок вибуху у житловому будинку на Позняках у Києві.

Про це повідомляє прес-служба ОП. Зазначається, що глава держави постійно стежить за оновленням інформації щодо цього.

Крім того, Зеленський обговорив з урядом питання допомоги людям, які потерпають від повеней і сильних опадів, і поставив завдання відправити до постраждалих регіонів гуманітарний вантаж. В ОП зауважили, що президент отримує свіжі звіти про розвиток ситуації з негодою.

21 червня о 10:00 у Києві в 10-поверховому житловому будинку за адресою: вул. Соломії Крушельницької, 1/5 стався вибух, за попередніми даними, газоповітряної суміші без подальшого горіння. Внаслідок вибуху сталося руйнування п’ятого, шостого, сьомого та восьмого поверхів.

З початку проведення робіт рятувальники дістали з-під завалів тіла п’ятьох осіб: двох жінок 1943 і 1974 р.н. і трьох чоловіків 1991, 1967, 1976 р.н. У ДСНС заявили, що під завалами загиблих більше немає.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com