Зональний карантин в Україні: чотири області можуть покинути «зелену зону» - Київ.Info

Зональний карантин в Україні: чотири області можуть покинути «зелену зону»

10 серпня, в чотирьох областях, які на даний момент знаходяться в «зеленій зоні», можуть посилити карантин.

«Вже з понеділка чотири нові області можуть перестати бути зеленими … Йдеться про Рівненську, Хмельницьку, Чернігівську та Харківську області, де вже 5 днів поспіль перевищується, принаймні, один із встановлених урядом показників – коефіцієнт виявлення випадків інфікування або показник динаміки зростання», – написав на своїй сторінці в Facebook директор Київської школи економіки Тимофій Мілованов.

Він зазначив, що за рішенням національної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, адміністративно-територіальні одиниці (райони) області можуть отримати свій рівень епідемічної небезпеки, в залежності від стану поширення COVID-19 – від зеленого (низький) до червоного (високий рівень епідемічної небезпеки).

«Комісія буде збиратися в цю п’ятницю, а її рішення почне діяти з понеділка», – додав він.

Нагадаємо, 3 серпня почали діяти нові правила адаптивного карантину. Вони стосуються поділу країни на «зелений», «жовтий», «помаранчевий» й «червоний» рівні небезпеки щодо поширення COVID-19.

Луцьк і Тернопіль, що потрапили до «червоної» зони, заявили про незгоду щодо такого статусу. Зокрема, тернопільська влада звернулась до Державної комісії з надзвичайних ситуацій з проханням виключити місто з «червоної» зони, а поки в місті вирішили дотримуватися обмежень «помаранчевої» зони.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com