Цукерберга та його дружину звинуватили у домаганнях та дискримінації – Київ Інфо

Цукерберга та його дружину звинуватили у домаганнях та дискримінації

За інформацією американських ЗМІ, жодних слухань у справі не призначено, ніхто із сім’ї не дав офіційної відповіді перед судом.

Декілька співробітників, які працювали в будинку глави Facebook Марка Цукерберга та його дружини Прісцили Чан, подали до суду позов за сексуальні домагання, образи та дискримінацію.

Про це повідомляє Київ.Info з посиланням на американські ЗМІ. Зазначається, що позивачами виступили відкритий гей Джон Доу (зазвичай так називають людину, ім’я якої не можна називати), який працював у сім’ї “керуючим домашнім господарством”, і темношкіра жінка Міа Кінг, яка представляє ЛГБТ співтовариство, що працювала в компанії Limitless Specialty Services LLC, яка надає послуги безпеки для сім’ї Цукерберг.

У документах, поданих до суду, стверджується, що сімейні компанії пари несуть відповідальність за сексуальні домагання та дискримінацію з боку співробітників компаній (тобто не самих Цукерберга та Чан).

Але в обох позовах як відповідачі фігурують Цукерберг і Чан. Їх також звинувачують у невиплаті заробітної плати.

Міа Кінг стверджує, що співробітники її компанії називали її “дівчиною з гетто”, обговорювали її груди та змушували працювати понаднормово, при тому, що зарплату їй не сплачували.

Джон Доу стверджує, що працював понад 40 годин на тиждень і понад вісім годин на день, “за що йому ніколи не платили”, і що неодноразово його “примушували працювати по 17 годин на день для підготовки власності до приїзду Цукерберга з дружиною”. Ще він згадує про образи із сексуальним підтекстом, на свою адресу йому доводилося чути “антигейські коментарі”.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com