Ізраїль планує закупити таблетки Pfizer від коронавірусу – Київ Інфо

Ізраїль планує закупити таблетки Pfizer від коронавірусу

Ізраїль планує закупити нові таблетки Pfizer від коронавірусу. Таку заяву зробив прем’єр-міністр країни Нафталі Беннетт.

Беннетт заявив, що Ізраїль розглядає можливість покупки нових противірусних таблеток Pfizer від COVID-19. Він попросив чиновників охорони здоров’я ретельно вивчити питання про ліки для Ізраїлю.

“Якщо препарат буде схвалений для використання, він стане ще одним важливим інструментом у боротьбі з пандемією, разом з вакцинами для всіх і доступними тестами для всіх в будь-який час”, – сказав він.

Чиновники Міністерства охорони здоров’я заявили, що незабаром встановлять контакт з Pfizer, щоб почати переговори про покупку таблеток.

Генеральний директор Міністерства охорони здоров’я Нахман Еш повідомив, що рішення буде прийнято після того, як будуть опубліковані повні результати випробувань і припустив, що хороші відносини компанії та Ізраїлю допоможуть країні швидко отримати ліки.

“Хороші відносини Ізраїлю з Pfizer допоможуть нам швидко доставити ліки”, – сказав він.

Pfizer заявив, що вже веде активні обговорення про постачання цих ліків із 90 країнами.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com