Макрон обіцяє Росії санкції, співмірні з її агресією проти України – Київ Інфо

Макрон обіцяє Росії санкції, співмірні з її агресією проти України

Президент Франції запевнив, що відповідь на акт війни буде ухвалено без слабкості, з холоднокровністю, рішучістю і єдністю.

Президент Франції Еммануель Макрон обіцяє покарати Росію такими санкціями, які будуть співмірні її агресії проти України.

Про це йдеться в заяві Макрона, оприлюдненій посольством Франції в Україні.

“Вчора ввечері Росія розпочала масовану військову атаку проти України. Цей навмисний вибір, що суперечить усім зобов’язанням, взятим на себе російською владою, є порушенням Статуту ООН та основних принципів європейського та міжнародного порядку. У цьому випробуванні Франція підтримує Україну. Я хотів би віддати належне мужності та рішучості президента України, влади та народу. Його свобода – це наша свобода”, – підкреслив Макрон.

“Відмовившись від свого слова, відмовившись від дипломатичного шляху, обравши війну, президент Путін не лише напав на Україну, він вирішив зневажати суверенітет України. Він вирішив зробити найсерйознішу атаку на мир та стабільність у нашій Європі за останні десятиліття. Ми всі передбачили цю кризу, ведучи вимогливий діалог. І разом із нашими союзниками та європейськими партнерами ми зробили все можливе, щоб її уникнути. Вона є тут. І ми готові”, – заявив французький президент.

Він запевнив, що відповідь на цей акт війни буде ухвалено без слабкості, з холоднокровністю, рішучістю і єдністю.

“Ми ухвалимо рішення на засіданні G7 сьогодні вдень, на Європейській раді сьогодні ввечері у Брюсселі та на саміті НАТО, який відбудеться найближчими годинами”, – заявив Макрон.

“Ми притягнемо Росію до відповідальності в Раді Безпеки ООН і спробуємо досягти міжнародної єдності. Санкції проти Росії будуть співмірні з її агресією. Ми будемо непохитними в наших військових, економічних та енергетичних зусиллях. Ми будемо підтримувати Україну без вагань і візьмемо на себе всю відповідальність захистити суверенітет і безпеку наших європейських союзників”, – підкреслив Еммануель Макрон.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook