Польща направила до України 20 вантажівок із засобами боротьби з COVID-19 – Київ.Info

Польща направила до України 20 вантажівок із засобами боротьби з COVID-19

Крім цього, в урядовому агентстві стратегічних резервів підтвердили, що на шляху до України і вантаж з 650 тис. доз вакцини проти коронавірусу.

В Україну з Польщі попрямували 20 вантажівок із засобами боротьби з коронавірусною інфекцією, які офіційно передасть президент Польщі Анджей Дуда під час візиту до Києва 24 серпня.

Так крім медичного обладнання Україна отримає від дружньої країни кілька десятків тисяч літрів антисептиків, кілька мільйонів медичних масок, рукавичок, захисних костюмів і халатів.

“Президент Дуда 24 серпня офіційно під час свого закордонного візиту передасть обладнання, яке в складі великого конвою відправляється до України”, – сказав Чвік.

За його словами, передача обладнання є проявом європейської солідарності, реалізованої в регіоні.

“Ми раді, що можемо ефективно допомагати нашим сусідам. Україна є одним з наших стратегічних партнерів, якщо мова йде про східну політику, і в такому вимірі ми на це дивимося”, – додав він.

Також в урядовому агентстві стратегічних резервів підтвердили, що на шляху до України вже і вантаж з 650 000 доз вакцини проти коронавірусу.

“Це також є одним з таких елементів, які в рамках співпраці Східного партнерства ми можемо надати, щоб підтримати українців у боротьбі з коронавірусом”, – сказав глава урядового агентства.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com