Полякам почнуть прищеплювати любов до України просто в автобусах: "Хороший жест" - Київ.Info

Полякам почнуть прищеплювати любов до України просто в автобусах: “Хороший жест”

У громадському транспорті Вроцлава почнуть транслювати суспільно-освітню програму, націлену на популяризацію України.

Повідомляється, що в польському місті Вроцлав стартував проект з популяризації України. В рамках нього в громадському транспорті почнуть транслювати відеоролики, що показують Україну з етнографічного та туристичного боку, підготовлені командою “Ukrainer”.

Як заявив радник мера Вроцлава з толерантності та протидії ксенофобії Бартломей Цьонжинський, у столиці Нижньої Сілезії проживає від 64 до 100 тисяч українців.

“Сподіваюся, що це теж буде хороший жест для жителів міста, які приїхали до Вроцлава з України і сумують за своєю батьківщиною, оскільки зараз, через епідемічні обмеження, не можуть поїхати до своїх родинних місць”, – говорить Цьонжинський.

Бартломей Цьонжинський / фото: wroclaw.pl

Радник міського голови зазначив, що дані відеоролики також стануть чудовою можливістю для корінних жителів Вроцлава познайомитися з цікавими місцями України і побачити її очима своїх сусідів українського походження.

Продюсер проекту Наталія Панченко написала, що на роликах покажуть острів Хортицю, музей судноплавства, село Крива Лука, що на Донеччині, Тустань, архітектуру Харкова та інше. Раніше відеоролики почали показувати у фітнес-клубах і варшавських міських автобусах.

Проект передбачає трансляцію роликів на 1000 екранах в 400 одиницях громадського транспорту Вроцлава (трамваї та автобуси).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com