Розкрито подробиці неформальної зустрічі лідерів ЄС стосовно України та Росії – Київ Інфо

Розкрито подробиці неформальної зустрічі лідерів ЄС стосовно України та Росії

Європейські лідери виступили за необхідність використання усіх дипломатичних інструментів для деескалації ситуації на кордонах України.

Президент Європейської ради Шарль Мішель розповів про підсумки неформальної зустрічі очільників держав і урядів країн-членів Європейського Союзу стосовно ситуації на кордонах України і Росії, куди Москва стягнула величезну кількість військ.

Як передає кореспондент, про це Мішель сказав після неформального обговорення лідерами ЄС ситуації з нарощуванням Росією військових сил біля кордону України.

Президент Європейської ради сказав, що неформальна зустріч стала можливістю, аби висловити дуже сильну єдність між країнами-членами Євросоюзу і з НАТО, але також для висловлення підтримки Україні.

За його словами, зустріч створила можливість, аби “передати сигнал, що ми повинні застосувати усі дипломатичні інструменти, усі дипломатичні формати для того, аби деескалювати і урегулювати складнощі”.

“І зрештою ми рішучі, ми налаштовані захищати і обороняти наші цінності. Ми на щоденній основі відстежуємо ситуацію, ми уважно слідкуємо за ситуацією”, – сказав Мішель.

Він додав, що перед початком неформальної зустрічі провів телефонну розмову з президентом України Володимиром Зеленським, який поінформував його про ситуацію на місцях.

“І ми наполегливо закликаємо Росію до дескалації. Нам потрібні відчутні, видимі результати на місці”, – сказав Мішель.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook