Столтенберг: Росія продовжує готуватися до повномаштабного нападу на Україну – Київ Інфо

Столтенберг: Росія продовжує готуватися до повномаштабного нападу на Україну

Генеральний секретар Альянсу заявив, що російські військові продовжують нарощувати сили і готові нанести удар по Україні.

Генеральний секретар Організації Північноатлантичного договору Єнс Столтенберг наголошує, що Росія продовжує готуватися до повномасштабного нападу на Україну.

Як передає кореспондент, про це Столтенберг сказав у Брюсселі на брифінгу після засідання Комісії Україна-НАТО.

“Кожна ознака свідчить, що Росія продовжує планувати повномасштабну атаку на Україну. Ми бачимо невпинне воєнне нарощення. Вони пообіцяли відійти назад, але продовжували нарощувати. Ми бачимо, що усе більше і більше їхніх сил виїжджають з таборів і перебувають у бойовому порядку і готові нанести удар”, – наголосив Столтенберг.

Генеральний секретар Альянсу додав, що спостерігаються подальші провокації на Донбасі і різні підставні операції під “чужим прапором”, покликані спробувати створити підставу для нападу.

“І минулої ночі ми, звичайно, бачили, що ще більше російських військ заїхало на Донбас – у частини Донецької і Луганської областей”, – сказав Столтенберг.

Також він звернув увагу на погрозливу риторику, яка була підтверджена вчора під час виступу президента РФ Володимира Путіна.

“У той же час, ніколи не пізно не нападати. І саме з цієї причини ми продовжуємо закликати Росію відійти назад, знизити напруження і сумлінно взаємодіяти у дипломатичних зусиллях з пошуку політичного рішення. Якщо Росія вирішить знову застосувати силу проти України – будуть ще навість сильніші санкції, і навіть доведеться заплатити високу ціну. Союзники продовжують надавати підтримку Україні”, – наголосив Столтенберг.

Він сказав, що сьогодні на зустрічі Комісії Україна-НАТО багато країн-членів зобов’язалися продовжувати фінансову і воєнну підтримку України.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook