Трамп заявив, що у США вакцинація від коронавірусу розпочнеться вже наступного тижня | Київ.Info

Трамп заявив, що у США вакцинація від коронавірусу розпочнеться вже наступного тижня

У США вакцини від COVID-19 почнуть поставляти медикам та людям, що входять до групи ризику, впродовж двох наступних тижнів.

Про це у телефонній розмові з американськими військовими у четвер, 26 листопада, повідомив чинний президент Дональд Трамп, пише DailyMail.

“Постачання вакцин розпочнеться з наступного тижня та тижня після нього. Ті, хто працює на передовій (боротьби з COVID-19. – Ред.), пенсіонери, лікарі, медсестри та багато людей почнуть отримувати вакцини”.

За словами директора операції “Warp Speed” з розповсюдження вакцин проти коронавірусу Густава Перни, вакцини з’являться у доступі через 24 години після отримання дозволу від Управління з продовольства і медикаментів США (FDA).

Очікується, що першими свої вакцини розповсюдять компанії Moderna та Pfizer. Остання минулого тижня надіслала заявку щодо реєстрації своєї вакцини від COVID-19 до FDA. Її мають розглянути 10 грудня.

Як повідомлялося, після того як на початку тижня розробники заявили про “високоефективні” щеплення їхнім препаратом для боротьби з коронавірусом, компанія AstraZeneca й Оксфордський університет визнали виробничу помилку. Деякі ампули містили неправильну концентрацію вакцини.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com