У Німеччині та Чехії зареєстрували рекордну кількість нових хворих на коронавірус за добу від початку пандемії - Київ.Info

У Німеччині та Чехії зареєстрували рекордну кількість нових хворих на коронавірус за добу від початку пандемії

У Німеччині зареєстрували рекордну кількість нових хворих на COVID-19 за добу від початку пандемії, а в Чехії антирекорд за кількістю випадків коронавірусу за добу оновився другий день поспіль.

Згідно з даними інституту Роберта Коха, оприлюдненими 31 грудня, протягом минулої доби, 30 грудня, в Німеччині було зареєстровано 32 552 нових випадки коронавірусу, померли від COVID-19 964 людини. Всього від початку пандемії в Німеччині померла від коронавірусу 33071 людина.

З початку пандемії в цій країні підтверджено 1719737 випадків захворювання COVID-19, одужали від коронавірусної інфекції близько 1,3 млн людей.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель у зверненні до нації з нагоди Нового року назвала 2020 рік найважчим за час її перебування на посту.

Німеччина посідає десяте місце у світі за кількістю інфікованих.

У Чехії за минулу добу підтвердили 16 939 нових випадків коронавірусу, передає IDNES із посиланням на заяву місцевих органів охорони здоров’я. Позитивними виявилися 52% зроблених тестів, тоді як епідемія вважається контрольованою, якщо позитивних тестів не більш ніж 5%.

За добу в Чехії померли від коронавірусу 75 хворих, всього від початку пандемії – 11580. Лікування від коронавірусної інфекції в лікарнях за минулу добу в країні проходили 5900 людей — на 200 осіб більше, ніж минулої доби.

Від початку пандемії в Чехії підтвердили коронавірус у 718771 людини, з них одужали 592 тисячі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від GiraffВід Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com