Чому гріється блок живлення ноутбука - Київ.Info

Чому гріється блок живлення ноутбука

Блок живлення в ноутбуці є важливим елементом, тому перед покупкою приділіть йому особливу увагу. Цей елемент піддається високій температурі, тому він може перегріватися. Основних причин може бути кілька, на нього можуть впливати як зовнішні фактори, так і заводські браки. Від несправностей ніхто не застрахований, тому якщо не вдається полагодити блок живлення, то його можна придбати тут https://zeto.ua/category/bloki-pitaniya.html. Щоб вибрати якісний виріб, необхідно купувати ноутбуки тільки від перевірених виробників.

Принцип роботи

Блок – це такий пристрій, який складається з невеликого трансформатора і блоку випрямляча. Дані пристрої призначені для того, щоб перетворити змінний струм в 220 вольт в постійний струм певної напруги. Понижуючий трансформатор має такі характеристики як високу силу струму і потужність, яка безпосередньо буде залежати від напруги. В такому випадку основною причиною перегріву буде мінімальна потужність. Коли ноутбук працює і споживає енергію, трансформатор починає працювати з великим перевантаженням, тому відбувається перегрів блоку живлення.

причини перегріву

1. Якщо на вулиці жарка погода, то відповідно ноутбук буде грітися швидше. Щоб не допустити високого перегріву постарайтеся не навантажувати пристрій занадто важкими програмами, так як від цього буде залежати стан елементів живлення. Пам’ятайте, що зарядний пристрій від ноутбука не варто класти на м’яку поверхню, це може погано вплинути на подальшу роботу.

2. Сам ноутбук, якщо він підключений до електрики, також не варто встановлювати на м’яку поверхню, наприклад на диван або крісло. Таким чином, повітря не потрапляє в пристрій в достатній кількості, і система охолодження ноутбука починає працювати неправильно і з перебоями. Блок живлення може перегрітися досить сильно.

3. Якщо зарядний пристрій погано приєднано до гнізда або має недостатній контакт з ним, то може статися оплавлення після сильного перегріву. Такі ситуації в більшості приведуть до покупки нового блоку живлення. Для уникнення такої ситуації, потрібно стежити за станом в місці з’єднання зарядки і пристрої.

4. Падіння або удари зарядного пристрою також можуть погано вплинути на подальшу роботу. Навіть невеликі мікротріщини або відходження контактів, можуть вивести з ладу інші ланцюга харчування.

Щоб уникнути перегріву, обов’язково перед підключенням необхідно перевіряти, чи надійно закріплено зарядний пристрій в гнізді. Слідкуйте за положенням проводів, на них не повинно бути великих заломів і петель. Якщо раптом ви виявили, що блок живлення дуже гарячий, необхідно від’єднати пристрій від електрики і дати час ноутбука повністю охолонути. Обов’язково спостерігайте за температурою і якщо ви помітили, що таке трапляється досить часто, необхідно звернутися в сервісний центр для діагностики.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com