Як вибрати кращий USB модем – Київ Інфо

Як вибрати кращий USB модем

У сучасному світі обійтися без доступу до мережі інтернет практично неможливо. Ним користується абсолютна більшість людей, починаючи від школярів й закінчуючи літніми людьми: різного роду хмарні сервіси, навчальні та інформаційні сайти, додатки для спілкування тощо.

Обираючи модем, краще віддавати перевагу перевіреним фірмам та продавцям, які вже зарекомендували себе на ринку й мають безліч позитивних відгуків задоволених клієнтів. Наприклад, інтернет-магазин GOODOK. Ознайомитися з асортиментом сучасних моделей модемів та їх цінами можна на сайті https://goodok.com.ua/modemy/3g-modemy.

При виборі бездротового модема слід звернути увагу на такі характеристики:

  • Місткість акумулятора;
  • Протокол з’єднання та інтерфейс;
  • Розмір;
  • Мережа тощо.

Завдяки швидкому розвитку сучасних технологій вихід з цієї ситуації є – використовувати так звані портативні маршрутизатори. Вони являють собою легкі пристрої невеликих габаритних розмірів, які з легкістю помістяться у сумці або кишені. При цьому потужності їх роботи буде цілком достатньо для того, щоб з’єднатися з найшвидшою мережею.

Як правильно вибрати USB модем?

У продажу зустрічаються пристрої, які здатні працювати з різними поколіннями мереж стільникового зв’язку. Найбільш сучасні гаджети підтримують технологію 3g, яка забезпечує високу швидкість передачі даних. На жаль, серед усіх аналогічних пристроїв, дана продукція характеризується найвищою вартістю. Маршрутизатор даного роду призначається, головним чином, для формування зони Wi-Fi, однак у продажі можна відшукати продукцію, яка призначена і для дротового підключення до персонального комп’ютера або ноутбука. Найкраще у цьому плані віддавати перевагу моделям, які підтримують найсучасніші протоколи.

Такі моделі працюють як з застарілими, так і з новітніми виділеними частотами, тому власник даного пристрою буде завжди мати доступ до дуже швидкого інтернету. Переважна більшість модемів працює з частотою 2,4 ГГц. Такі хвилі відрізняються дальністю передачі сигналу, добре проходять через будь-які перешкоди, зокрема й через бетонні схеми, а також сумісні з більшістю сучасних пристроїв.

Швидкість та живлення

Ще одним важливим параметром є максимальна швидкість з’єднання. Відповідно, чим вона вище, тим краще. Якщо є потреба у роботі з важкими файлами у режимі онлайн, то найкраще віддавати перевагу моделям, здатним видавати до 1-2 Мбіт/с. Однак слід враховувати, що дані пристрої відрізняються дуже високою вартістю. Як і будь-який інший мобільний пристрій, конструкції такого типу оснащені акумулятором. Слід відразу дізнатися його місткість й тривалість роботи на одному заряді.

Можна зробити висновок, що при виборі бездротового модема краще віддавати перевагу таким, що можуть забезпечити високу швидкість з’єднання й мають відповідний інтерфейс останнього покоління.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com