Тренди просування сайтів 2021 – як запобігти падінню позицій – Київ Інфо

Тренди просування сайтів 2021 – як запобігти падінню позицій

Щоб сайт потрапив до ТОП видачі пошукової системи, він повинен максимально повно відповідати запиту користувача. Для цього проводиться просування сайтів. Якщо запит користувача задоволений, пошукова система отримує сигнал, що сторінка релевантна, і це підвищує її позиції у видачі.

У 2021 пошукові системи звертають увагу не тільки на сам контент сторінки, на яку прийшов користувач, вони дивляться відразу на всі фактори:

 • легкість для читання тексту;
 • комфортна навігація по ньому;
 • чи зручно його читати з мобільних пристроїв;
 • як довго відвідувач залишався всередині статті;
 • чи перейшов він по сайту або далі блукати по просторах інтернету.

Наповнення для просування сайтів

Інформацію на сайті можна умовно розділити на постійну та тимчасову. До постійної відноситься сторінка, цикл якої є більш-менш вічним. Це найбільш популярні інформаційні запроси про ремонт, покупки, подорожі тощо.

До тимчасової можна віднести запити про напрямки якогось конкретного періоду, технології розвитку індустрії за певний час. У кожного з перерахованого вище типу свої причини з часом втрачати позиції:

 1. тимчасовий матеріал, з позначенням року або деякого періоду (восени, під час кризи) втрачає свою важливість; вже ніхто не буде шукати данні 2019, хіба що для написання якихось аналітичних робіт, але це не допоможе статті далі приносити вам відвідувачів так, як вона це робила в момент своєї актуальності;
 2. постійний матеріал втрачає рейтинг через значно більшу кількість факторів:
 • аналогічні фірми не дрімають та також випускають подібні публікації, краще їх оптимізують – пошуковим машинам сайт починає подобається більше, ніж ваш;
 • не слідкуєте за актуальними трендами оптимізації;
 • частина посилань, які раніше вели на дану сторінку, з часом перестають працювати;
 • можливо, що розміщений сайт і є постійним, але втратив запити, зараз користувачі чекають від подібної пропозиції на ринку трохи іншого?

Дізнатися про падіння позицій вчасно допомагає аналітика і ретельне вивчення даних пошукових сайтів. Перевіряйте свої сторінки, оптимізуйте данні згідно з поточними тенденціями, й число відвідувань продовжить рости.

Оптимізація перед просуванням сайту

Люди приходять до вас за певною інформацією. При написанні матеріалу необхідно визначити за якою саме. Якщо користувач хоче придбати що-небудь, то слід зрозуміти, як правильно до нього донести пропозицію.

Далі перевірте важливість вашого ключового запиту – наскільки сьогодні він відповідає тому, що шукають в інтернеті? Для цього вивчите ТОП-5 сайтів по вашому запиту в Google і Яндекс (інформація може розходитися). Напрямки на подачу змінюються: так аналітичні статті поступаються покроковим рекомендаціям та практичним порадам.

Дотримання всіх перерахованих рекомендацій допоможе зберегти користувачів, повертає матеріали у видачі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com