Правоохоронні органи готові до будь-яких сценаріїв дестабілізації в Україні – Монастирський – Київ Інфо

Правоохоронні органи готові до будь-яких сценаріїв дестабілізації в Україні – Монастирський

Нацполіція спільно зі Службою безпеки України цього тижня виявила та запобігла одному зі сценаріїв політичної внутрішньої дестабілізації в країні.

Правоохоронні органи готові до реагування на будь-які сценарії дестабілізації в Україні.

Як повідомляється на сайті Національної поліції, про це міністр внутрішніх справ України сказав під час тактико-спеціальних навчань підрозділів системи МВС з бойовою стрільбою, які відбулися у місті Прип’яті Київської області.

Він зазначив, що нацполіція спільно зі Службою безпеки України цього тижня виявила та запобігла одному зі сценаріїв політичної внутрішньої дестабілізації в країні.

“Спроби внутрішньої дестабілізації в Україні можуть продовжуватися й надалі. Правоохоронні органи та Збройні сили України готові до будь-яких сценаріїв. Саме під час навчань ми виявляємо недоліки для усунення їх та врахування в подальшому. Робимо все, щоб була ефективна, вчасна відповідь”, – сказав міністр.

Монастирський зазначив, що метою проведених навчань було відпрацювання взаємодії працівників системи МВС, включаючи специфіку роботи кожного підрозділу в найскладніших ситуаціях для подолання різного роду небезпек.

Також, за його словами, надалі планується проведення низки навчань, зокрема спільні відпрацювання зі Збройними силами України на полігонах на Західній Україні.

Фото У Прип’яті пройшли тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС 04 лютого 2022Фото У Прип’яті пройшли тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС 04 лютого 2022Фото У Прип’яті пройшли тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС 04 лютого 2022Фото У Прип’яті пройшли тактико-спеціальні навчання підрозділів МВС 04 лютого 2022

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook