В Україну повертаються морози та сніг: де й коли зміниться погода (карта) – Київ Інфо

В Україну повертаються морози та сніг: де й коли зміниться погода (карта)

До вхідних в Україні буде тепло, але потім погода зміниться.

До вихідних в Україні буде тепло, місцями повітря прогріється до +10°…+12°, А дощі очікуються в окремих областях в північній і північно-західній частинах країни. Однак на вихідних погода зміниться: стовпчики термометрів поповзуть вниз, повернуться нічні морози, а на зміну дощам подекуди прийде сніг.

У суботу, 12 лютого, по всій Україні похолодає. Найсильніше зниження температури відчують жителі західних, північних і деяких центральних областей. Там вночі буде 0°…-3°, а вдень термометри покажуть максимум +2°…+4°. На сході, а також в Івано-Франківській та Чернівецькій областях буде до +5°, а на півдні затримається тепло до +4°…+7°, в Криму – до +8°.

Опади в цей день змістяться в центральну частину України та на Лівобережжя. При зниженні температури на півночі й місцями в центральних областях очікується сніг або мокрий сніг.Погода в Україні 12 лютого / фото УНІАН

У неділю, 13 лютого, українців порадує сонце – практично по всій країні очікується ясна і безхмарна погода, проте стане ще холодніше. Вночі температура вже опускатиметься до -5°, а вдень похолодає навіть на півдні та сході, до +2°…+3°. Лише на крайньому заході буде трохи тепліше, +4°…+7°.

Погода в Україні 13 лютого / фото УНІАН

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook