Лікування алкоголізму гіпнозом – Київ Інфо

Лікування алкоголізму гіпнозом

Гіпноз – це ефективний спосіб впливу на психіку людини. Тому цю методику успішно використовують для лікування залежності від алкоголю. На відміну від медикаментозної терапії, що базується на прийомі хімічних препаратів, гіпноз природнім шляхом впливає на підсвідомість.

Різновиди лікування алкогольної залежності гіпнозом

Існує декілька методик гіпнозу. Для лікування алкоголізму використовують такі:

  1. Якірний гіпноз. За допомогою впливу на підсвідомість, спеціаліст може вселити відразу до спиртних напоїв. В даному випадку використовуються принципи нейролінгвістичного програмування. Під час сеансу, лікар знаходить в минулому хворого сильний спогад, що має негативний підтекст. Потім за допомогою гіпнозу цей спогад поєднується з уявленням про алкоголь. В результаті у людини зникає бажання знову випивати.
  2. Психосуггестивна методика, яка базується на навіюванні. Спочатку лікар пояснює хворому, в чому полягає шкода алкоголю. Потім під час сеансу гіпнозу він вводить людину в стан трансу, коли набагато легше сприймаються всі установки. Зазвичай після такого впливу на підсвідомість пацієнт повністю втрачає бажання випивати.
  3. Ериксонівський гіпноз. Він вважається м’яким, бо людина повністю не занурюється в стан трансу, а має змогу сприймати все, що відбувається навколо. Все, що говорить лікар, хворий сприймає, як свої власні думки. Тому перед сеансом лікар повинен уважно вивчити переконання та переживання хворого. Ефект можна помітити уже після першої процедура. Але щоб повністю позбутися залежності, треба пройти курс з 10-15 сеансів.

Більш детально про особливості лікування алкоголізму гіпнозом розповідається тут https://centervasilenko.ua/likuvannya-alkogolizmu-gipnozom.

Переваги кодування

Кодування з використанням методики гіпнозу дозволяє повністю перепрограмувати свідомість людини. Тому після курсу такої терапії його організм налаштовується на здоровий спосіб життя. Головна перевага процедури у відсутності токсичного ефекту, який є у медикаментозної терапії.

Проводити сеанс можливо лише тоді, коли пацієнт не приймає алкоголь. Тому процедуру розпочинають після проведення детоксикації.

Протипоказання для проведення гіпнозу

Кодування від алкогольної залежності вже довело свою ефективність. Але є випадки, коли проводити його не можна. До протипоказань відносять:

  • важкі психічні розлади;
  • нещодавно перенесений інсульт;
  • гіпертонія, ішемія, хвороби серця;
  • епілепсія та схильність до судом;
  • захворювання сечовивідних шляхів (хронічні та в стадії загострення);
  • черепно-мозкові травми;
  • захворювання щитовидної залози;
  • вагітність;
  • патології печінки.

Важливо, щоб хворий сам бажав позбутися згубної звички. Примусове лікування та гіпноз не тільки протизаконні, а ще й не зможуть дати бажаного результату.

Ефективність гіпнозу в лікуванні алкоголізму

Ефективність психологічного впливу залежить від двох факторів – довіра хворого до лікаря та ступінь його сугестивності. Якщо спеціалісту вдалося стати для залежного авторитетом та встановити з ним контакт, то шанс на успішне лікування збільшується в декілька разів. Встановити такий взаємозв’язок допоможуть суміжні практики, якими повинен володіти лікар.

В Києві пройти лікування алкоголізму гіпнозом можна в Медичному Центрі Василенко https://centervasilenko.ua/. Досвідчені лікарі підберуть оптимальний спосіб відновлення здоров’я, встановлять з хворим міцний контакт та допоможуть повернутися до повноцінного життя.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.

ВІД MY.UA

Ми в Facebook