Безсимптомні хворі відповідальні за 50% нових випадків Covid-19, – дослідження | Київ.Info

Безсимптомні хворі відповідальні за 50% нових випадків Covid-19, – дослідження

Під час досліджень потенційних розповсюджувачів коронавірусу розділили на три групи: досимптомні хворі, безсимптомні та симптомні

Безсимптомні хворі на Covid-19 відповідальні за щонайменше 50% нових випадків передання коронавірусу. Про це свідчать результати дослідження двох співробітників Центру з профілактики та контролю захворювань у США, опублікованого в JAME Network.

Як повідомляється, під час досліджень потенційних розповсюджувачів коронавірусу розділили на три групи: досимптомні хворі, безсимптомні і симптомні.

Після цього вчені змоделювали, за скільки випадків коронавірусу буде відповідальна кожна група залежно від часу, коли вони найбільш заразні.

Згідно з дослідженням, в більшості сценаріїв досимптомні і безсимптомні люди відповідальні за не менше як 50% нових заражень.

Нагадаємо, що в Україні протягом останньої доби виявили 5011 нових випадків інфікування коронавірусом. Всього з початку пандемії на Covid-19 в країні захворіли 1 115 026 осіб; одужали – 791 598 осіб; померли – 19 767 осіб. 

Упродовж останньої доби найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в Одеській (446), Київській (405), м. Київ (404), Харківській (344) та Миколаївській (327) областях.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com