Глава МЗС України виступив проти використання російської вакцини проти Covid-19 | Київ.Info

Глава МЗС України виступив проти використання російської вакцини проти Covid-19

Дмитро Кулеба був би проти цього навіть у разі доведеної ефективності вакцини

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що виступив би проти використання в Україні російської вакцини проти Covid-19, навіть якби її ефективність було доведено. Про це Кулеба сказав в ефірі телеканалу “1+1”.

“Як член уряду я б виступав проти такого рішення. Тому що Росія не дбає про здоров’я українців, вона дбає про нав’язування своїх пропагандистських штампів та ідеології шляхом постачання вакцини… навіть якби вона була дієва”, – сказав він у понеділок, 11 січня, вранці.

Глава МЗС зазначив, що сам факт такої дискусії – це вже ознака нав’язаної Україні гібридної дискусії про цю вакцину.

“Я хочу чітко сказати, що пропагандистські можливості “Супутника” набагато перевищують його реальні можливості й ефективність”, – додав він.

За словами міністра, остаточних результатів досліджень “Супутника” немає, і це є медичним показником.

“Є фактор набагато важливіший з точки зору інтересів Росії, ніж медичний, – це фактор пропагандистський. Тому що нам нав’язують цю історію, що “вас всі кинули, ви нічого не можете, а ми, як завжди, братній народ, стоїмо поруч і готові допомогти”, – зазначив Кулеба.

Нагадаємо, в Україні протягом минулої доби, 11 січня, коронавірусом інфікувалися 5116 осіб, ще 184 пацієнти померли.

Упродовж останньої доби найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в Києві (898), Полтавській (520), Запорізькій (463), Одеській (315) та Львівській (312) областях.

З початку пандемії в країні зафіксовано 1 124 430 випадків захворювання на Covid-19, одужали 812 368 осіб (+15 951 за добу). Водночас від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, в країні померли 20 019 осіб (+184 за добу).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com