Гроші на оплату мобільних бригад для забору тестів на COVID-19 закладені із запасом | Київ.Info

Гроші на оплату мобільних бригад для забору тестів на COVID-19 закладені із запасом

Гроші на оплату медпослуг мобільних бригад для забору тестів на COVID-19 закладені із запасом, дефіциту фінансування не буде, повідомив директор Департаменту договірної роботи Національної служби здоров’я України (НСЗУ) Андрій Віленський.

“У нас може бути не більше ніж 10 мобільних бригад на 100 тис. населення області. Не всі регіони мають таку кількість, більшість не вибрали цей ліміт. Але якщо у бригади менше завантаження, то при оплаті йдуть понижувальні коефіцієнти”, – сказав він в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

Віленський зазначив, що “за нормативами на кожну мобільну бригаду має бути 150 заборів зразків для аналізу на COVID-19 на місяць”.

“Щоб вийти на таке завантаження, потрібно напружуватися, але не завжди регіони йдуть на це”, – сказав він.

При цьому Віленський наголосив, що при формуванні бюджету на роботу мобільних бригад НСЗУ передбачила необхідність виплат із розрахунку повного завантаження.

“Ці гроші зарезервовані, заплановані, але за фактом ми на сьогодні економимо, і вони переносяться на наступний період. Ми їх зможемо використовувати, якщо відбудеться зростання захворюваності”, – сказав він.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.


Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook