Коли почнуть вакцинувати від COVID-19: у ВООЗ назвали дату | Київ.Info

Коли почнуть вакцинувати від COVID-19: у ВООЗ назвали дату

Вакцинація проти коронавірусної хвороби Covid-19 почнеться із середини 2021 року.

Про це заявили у Всесвітній організації здоров’я.

На початку наступного року будуть доступні дані третьої фази випробувань вакцин, які наразі розробляються, і лише після того будуть прийматися рішення щодо щеплень. Експерти додають, що нинішні результати досліджень дають надію, а кілька фармацевтичних концернів будуть виробляти мільйони доз для вакцинації.

Планується першими вакцинувати людей із груп ризику. Рішення про першочерговість щеплень буде також залежати і від характеристик вакцин. Вони засновані на різних фармакологічних принципах і тому можуть виявитися неефективними для літніх людей, зазначив голова Всесвітньої медичної асоціації Франк Ульріх Монтгомері.

А ось в Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) оголосили про початок підготовки до масштабної операції із закупівлі та постачання вакцин проти коронавірусу. До кінця 2020 року фонд планує розмістити на своїх складах понад півмільярда шприців.

“До кінця року у нас вже буде понад півмільярда шприців, розміщених там, звідки їх можна буде швидко і з мінімальними витратами доправити (до місць призначення)”, – розповіла глава ЮНІСЕФ Генрієтта Фор.

Зазначається, що у 2021 році Дитячий фонд збирається забезпечити доправлення мільярда шприців для імунізації від коронавірусу – крім 620 млрд шприців для щеплень від кору, черевного тифу та інших захворювань.

“Вакцинація світового населення від Covid-19 стане однією з наймасштабніших масових кампаній в людській історії, і, коли вакцини надійдуть у виробництво, нам потрібно буде діяти дуже швидко. А це означає, що нам потрібно діяти швидко вже зараз”, – зазначила керівник організації.

Раніше у ВООЗ заявили, що

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook