Коронавірус мутує набагато повільніше, ніж грип, – ВООЗ – Київ Інфо

Коронавірус мутує набагато повільніше, ніж грип, – ВООЗ

Значення мутації у Великій Британії поки невідоме

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що коронавірус мутує “набагато повільніше”, ніж сезонний грип, попри те, що новий штам дозволяє йому легше поширюватися. Про це повідомляє CNBC.

“SARS-CoV-2 мутує набагато повільніше, ніж грип. І досі, попри те, що ми спостерігали низку змін і мутацій, жодна з них не зробила істотного впливу на чутливість вірусу до будь-якого з використовуваних наразі терапевтичних засобів, ліків або вакцин, які перебувають у стадії розробки, і можна сподіватися, що так буде й надалі”, – заявила головний науковий співробітник ВООЗ Сум’я Свамінатан.

У ВООЗ пояснили, що всі віруси мутують у природний спосіб, і більшість із них істотно не змінюють спосіб поширення вірусу або викликане ним захворювання. Але значення мутації у Великій Британії поки невідоме.

Нагадаємо, що нещодавно у Великій Британії виявили новий штам коронавірусу Covid-19. Також його вже виявили в Данії, Австралії, Італії та Нідерландах. Борис Джонсон заявив, що новий штам може бути на 70% заразнішим від поширеного, і саме з цієї причини на 0,4 може вирости індекс репродукції, що показує динаміку зростання кількості нових випадків інфікування коронавірусом.

Після виявлення нової мутації коронавірусу кілька країн світу закрили кордони з Британією.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com