“Лекхім” отримала замовлення на майже 2 млн доз вакцини від коронавірусу без тендерних торгів | Київ.Info

“Лекхім” отримала замовлення на майже 2 млн доз вакцини від коронавірусу без тендерних торгів

Загальна вартість партії вакцини становить понад 964 млн грн

Група компаній “Лекхім” отримала замовлення на 1 млн 913 тис. 316 доз вакцини від коронавірусу без проведення тендерних торгів. Загальна сума становить 964 млн 311 тис. 264 грн. Про це йдеться на сайті ProZorro.

Вартість однієї такої вакцини становить 504 грн. 

Відомо, що у торгах взяла участь лише одна компанія, яка відразу отримала замовлення. Постачальник зобов’язаний протягом усього періоду транспортування продукції забезпечити дотримання “холодного ланцюга” та збереження її належної якості. 

Постачальник має взяти на себе всі витрати, пов’язані із транспортуванням, у тому числі із завантаженням, розвантаженням продукції, перебуванням транспорту на митниці, а також із доставкою продукції до пункту призначення. 

Нагадаємо, 31 грудня міністр охорони здоров’я заявив, що Україна уклала договір із компанією “Сіновак” на постачання майже 2 млн доз вакцини. Однак компанія лише завершує остаточні клінічні випробування вакцини у Бразилії. 

11 січня компанія “Лекхім” заявила про укладення угоди на постачання 5 млн доз вакцини. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com