МОЗ дав рекомендації тим, хто подорожує під час новорічних свят | Київ.Info

МОЗ дав рекомендації тим, хто подорожує під час новорічних свят

Степанов не радить громадянам подорожувати в період карантину

Міністерство охорони здоров’я дало рекомендації туристам, які планують вирушити в подорож під час новорічних свят. Перш ніж виїхати за кордон, в Міністерстві рекомендують перевірити інформацію щодо ситуації в тій країні. Про це міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив під час брифінгу. 

Степанов просить, щоб громадяни дотримувалися всіх правил безпеки, проте поки подорожувати не рекомендує. 

“Радимо утриматися від відповідних подорожей під час пандемії на ці новорічні канікули. Якщо ви вже вирішили поїхати, ознайомтеся з інформацію щодо ситуації в цій країні стосовно Covid-19, умов візиту до неї. Це все можна подивитися на сайті Міністерства закордонних справ. По-друге, обов’язково дотримуйтеся всіх правил безпеки, поки ви перебуватимете в іншій країні”, – заявив Степанов.

Як повідомляли, 9 грудня уряд ухвалив рішення щодо посилення карантину з 8 по 24 січня. Буде заборонено роботу кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень навинос), роботу кінотеатрів, театрів, роботу фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів, роботу ТРЦ (буде дозволено торгівлю харчовими продуктами, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією), буде заборонено торгівлю непродовольчими товарами, проведення розважальних, спортивних чи культурних масових заходів. Усі заклади освіти, крім дитсадочків, буде відправлено на канікули.

Крім цього, Кабінет міністрів продовжив карантин та режим надзвичайної ситуації в Україні до 28 лютого 2021 року. Заклади харчування працюватимуть до 23:00 із забороною розрахунків після 22:00 (до 8 січня).

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com