МОЗ внесло новий препарат у протокол лікування коронавірусу | Київ.Info

МОЗ внесло новий препарат у протокол лікування коронавірусу

МОЗ оновило протокол лікування Covid-19 та затвердило препарат «Дексаметазон», як новий лікарський засіб, який можна використовувати при коронавірусній інфекції.

Про нові зміни в протоколі повідомив очільник МОЗ Максим Степанов під час брифінгу 25 червня.

За його словами, рішення про оновлення стандартів надання медичної допомоги при Covid-19 було прийняте напередодні, під час засідання робочої групи з провідними фахівцями країни.

«Було розглянуте питання щодо внесення додаткових лікарських засобів, тобто розширення протоколу, яке грунтується на нашому досвіді, на клінічних випробуваннях інших країн. Наприклад, було прийняте рішення щодо внесення препарату “Дексаметазон” до нашого клінічного протоколу – в який спосіб лікувати, як застосовувати», – розповів міністр охорони здоров’я.

Дексаметазон – це стероїдний препарат, який використовується з 1960-х років як протизапальний засіб, а також при лікуванні деяких видів раку. Препарат буде використовуватись для лікування пацієнтів, які знаходяться в критичному стані.

Відповідно до перших результатів дослідження, для тих, хто перебував на штучній вентиляції легень, ризики смерті знизились з 40% до 28%.У пацієнтів, які потребували кисень – з 25% до 20%.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook