Найвищий ризик інфікування коронавірусом у закладах громадського харчування, – Степанов | Київ.Info

Найвищий ризик інфікування коронавірусом у закладах громадського харчування, – Степанов

У новорічну ніч ресторани та кафе зможуть працювати до 7:00

Найвищий ризик заразитися коронавірусом у закладах громадського харчування. Таким чином, заборона на роботу закладів громадського харчування з 8 по 24 січня є цілком виправданою. Про це заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

“Ми знаємо, як зростатиме захворюваність, які фактори впливають на зростання. Доречно було б взагалі не святкувати у ресторанах: ризик інфікування в закладах громадського харчування є найвищим”,- сказав Максим Степанов.

Він додав, що поки що немає необхідності повністю припиняти роботу громадського транспорту, тому що обмеження, які запроваджуються, можуть привести до істотного скорочення кількості пасажирів у транспорті. 

Степанов зазначив, що стратегія МОЗ щодо протиепідемічних заходів завжди показують ефективність. 

“Все почалося з локдауну на початку року, що дозволило звести першу хвилю до мінімуму. Якби тоді кількість хворих протягом тижня була 1 тис. хворих на добу, ми б отримали колапс медичної системи. Після цього ми перейшли до формату адаптивного карантину, який міг працювати до певного рівня захворюваності. Але ми не дійшли до тих цифр, як деякі європейські країни, що дозволило не входити в жорсткий локдаун. 9 листопада ми ввели єдиний режим карантинних заходів, коли у нас щотижня на 30-35% зростала кількість хворих і госпіталізацій”, – сказав Максим Степанов. 

Раніше він стверджував, що в закладах громадського харчування практично не заражаються коронавірусом, натомість інфікування коронавірусом часто відбувається у громадському транспорті. 

Нагадаємо, 23 грудня уряд дозволив ресторанам і кафе в новорічну ніч працювати до 7:00.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com