Польща запропонувала Україні 1,5 млн доз вакцини від Covid-19, – заступник голови МЗС України | Київ.Info

Польща запропонувала Україні 1,5 млн доз вакцини від Covid-19, – заступник голови МЗС України

Вакцину можуть передати після отримання відповідної кількості препаратів Польщею

Заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін заявив, що Польща запропонувала передати Україні приблизно 1,5 млн доз вакцини проти коронавірусу. Про це Єнін сказав в інтерв’ю інформаційному агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Польська сторона вкотре продемонструвала своє дружнє ставлення до української сторони, запропонувавши нам певну кількість вакцини. Йдеться десь про півтора мільйона доз вакцин, які польська сторона могла б передати українській після отримання відповідної кількості вакцин самою Польщею”, – відповів Єнін на запитання стосовно інформації, що Україна веде переговори з Польщею, яка зможе бути посередником в отриманні вакцини проти коронавірусу від ЄС.

Також Єнін зазначив, що Україна веде переговори у рамках відповідних міжнародних механізмів щодо забезпечення масового вакцинування і розраховує на отримання близько 8 млн вакцин.

Нагадаємо, 30 грудня стало відомо, що Україна уклала перший контракт із китайською компанією Sinovac Biotech про постачання 1,9 млн доз вакцини проти коронавірусу.

Міністерство охорони здоров’я України закупить у виробника 1 млн 913 тис. 316 доз за ціною 504 грн за одну дозу. Однак вакцинувати українців будуть безкоштовно.

Препарат ще не пройшов реєстрацію для застосування. Передбачається, що ВООЗ схвалить застосування цього препарату в січні 2021 року.

За результатами проміжних даних, ефективність такого препарату становить до 97%.

12 грудня COVAX офіційно схвалив запит України на отримання вакцини проти коронавірусної інфекції. Тепер, за словами головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, Україна має отримати 8 млн доз вакцини.

23 грудня головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко повідомив, що механізм COVAX може надати Україні вдвічі більше вакцини – 16 млн доз.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com