Попри Covid-19 Україна досягла 80% охоплення щепленнями - Київ.Info

Попри Covid-19 Україна досягла 80% охоплення щепленнями

У центрі громадського здоров’я зауважили, що наразі залишається значний спад у вакцинації проти дифтерії та правця серед дітей віком 6 та 16 років, а також дорослих

Незважаючи на пандемію коронавірусу Україні вдалося досягти стабільного охоплення щепленнями на рівні 80%. Про це повідомила прес-служба Центру громадського здоров’я МОЗ України.

“Через запровадження карантину в першій половині 2020 року значно погіршилися показники імунізації. Та до кінця року вдалося надолужити пропущені щеплення дітей за віком і досягти рівня 2019 року”, – йдеться у повідомленні. 

У центрі громадського здоров’я зауважили, що наразі залишається значний спад у вакцинації проти дифтерії та правця серед дітей віком 6 та 16 років, а також дорослих. Дорослим необхідна ревакцинація від дифтерії і правця кожні десять років! Через велику кількість невакцинованих людей в Україні існує загроза поширення дифтерії серед населення.

Варто зазначити, що для формування колективного імунітету необхідно досягти 95% охоплення щепленнями.

В Україні календар профілактичних щеплень передбачає обов’язкову вакцинацію проти десяти захворювань: туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, кашлюка, правця, кору, гепатиту В, гемофільної інфекції, краснухи, епідемічного паротиту. Вакцини за Календарем безоплатні для українців, їх закуповують державним коштом.

Нагадаємо, наприкінці грудня в Україні затвердили план імунізації населення від Covid-19. Вакцинувати населення будуть на базі наявних пунктів щеплень, мобільними бригадами з імунізації, а також у тимчасових центрах вакцинації. Зазначається, що мета цього плану – протягом 2021-2022 років охопити вакцинацією від Covid-19 не менше 50% населення України (20 млн осіб). При цьому вакцинація буде добровільною.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com