Разумков: У мене достатня заробітна плата, я буду робити вакцинацію за власний кошт - Київ.Info

Разумков: У мене достатня заробітна плата, я буду робити вакцинацію за власний кошт

30 грудня Україна уклала перший контракт з китайською компанією Sinovac Biotech про постачання 1,9 млн доз вакцини від коронавірусу

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков розповів, чи буде вакцинуватися китайською вакциною, яку планує закупити Україна. Про це він сказав під час брифінгу, трансляцію вів телеканал “112 Україна”.

“По вакцинах, я думаю, що вакцинуватися можна і треба лише тими вакцинами, які будуть визнані і в нас, і в світі, і пройдуть усі необхідні для цього процедури. Щодо вакцинування під камери, я не знаю, наскільки це необхідно, якщо буде необхідно, то для мене це не є проблемою. Я перехворів, є якісь антитіла”, – сказав Разумков.

Крім цього, спікер парламенту зазначив, що у випадку вакцинації – робитиме її за власний кошт.

“Сьогодні є набагато більше людей, які будуть потребувати такої вакцини, ніж я. У мене достатня заробітна плата, коли я буду робити вакцинацію, я буду робити її за власний кошт, щоб не використовувати бюджетні ресурси”, – додав Разумков.

Нагадаємо, 30 грудня Україна уклала перший контракт з китайською компанією Sinovac Biotech про постачання 1,9 млн доз вакцини від коронавірусу.

За умовами договору, першу партію вакцини в кількості 700 тис. доз буде доставлено до України протягом 30 днів після офіційної реєстрації.

При цьому якщо ефективність третьої фази клінічних випробувань китайської вакцини буде нижче 70%, виробник поверне Україні кошти. Сума угоди щодо вакцини становить 964 млн дол. На цю суму Китай продасть Україні 1 млн 91 тис. 316 доз для 956 658 пацієнтів. У вартість входить і доставка до Києва.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com