Сімейні лікарі робитимуть експрес-тести на коронавірус, – МОЗ | Київ.Info

Сімейні лікарі робитимуть експрес-тести на коронавірус, – МОЗ

Цей тест роблять за 15 хвилин

МОЗ змінило алгоритм, який передбачає фінансування сімейних лікарів на закупівлю експрес-тестів на антиген для проведення дослідження. Сімейні лікарі зможуть проводити швидкі тести в поліклініках, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

“Також було додане скринінгове обстеження з використанням експрес-тестів на визначення антигену SARS-CoV-2. Цей тест робиться за 15 хвилин. Тепер це обстеження буде проводитися наступним особам: із підозрою на Covid-19, з ознаками інших ГРВІ, з ознаками пневмонії, громадянам, які були у тісному контакті з особою з підтвердженим випадком на Covid-19, громадянам, які повертаються з регіонів зі значним розповсюдженням Covid-19, а також особам, які підлягають плановій госпіталізації”, – заявив Степанов.

Лабораторне обстеження буде проводитися особам, згідно з новим алгоритмом: із підозрою на Covid-19, які мають клінічні ознаки, з будь-якими ознаками інших ГРВІ, а також з ознаками пневмонії.

Вже отримано понад 260 тис. експрес-тестів. Мета МОЗ – проведення таким методом не менше ніж 1 млн тестувань на місяць.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com