США відмовилися від участі в програмі ВООЗ з розробки вакцини від COVID-19 | Київ.Info

США відмовилися від участі в програмі ВООЗ з розробки вакцини від COVID-19

США оголосили, що не будуть приєднуватися до COVAX – міжнародної програми з пошуку і розповсюдження вакцини проти COVID-19 по всьому світу через те, що вона пов’язана з Всесвітньою організацією охорони здоров’я, передає CNN.

В даний момент до програми приєдналися вже 170 країн світу.

«Сполучені Штати будуть продовжувати взаємодіяти з нашими міжнародними партнерами, для того щоб забезпечити перемогу над вірусом, але ми не будемо обмежені багатосторонніми організаціями, що перебувають під впливом корумпованої ВООЗ та Китаю», – заявив заступник прес-секретаря Білого дому Джадд Дір.

Він також заявив, що майбутня американська вакцина від коронавірусу буде «золотим стандартом» в ефективності і безпеки.

В липні повідомлялося, що в США вакцина проти COVID-19, розроблена компанією Moderna, успішно пройшла початкову стадію медичних випробувань.

27 липня в США почалася масштабна остання фаза випробувань вакцини від коронавірусу.

Зараз в США тестують дві вакцини проти коронавірусу. Очікується, що ще дві почнуть тестувати  в середині вересня.

У глобальній ініціативі ВООЗ з розробки вакцини від коронавірусу беруть участь 172 країни. Програма спрямована на створення «глобальної» вакцини і закупівлю 2 млрд доз щеплень від вірусу для всіх країн до 2021 року. В кінці серпня Єврокомісія пообіцяла виділити 400 млн євро на підтримку ініціативи.

Нагадаємо, цього літа адміністрація президента Трампа повідомила Конгрес і ООН про свій намір офіційно вийти зі складу ВООЗ. Рішення набуде чинності 6 липня 2021 року.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.

Від Oblivki

Від Giraff


Від Novostimira


Ми в Facebook