Степанов назвав фейком інформацію про заборону продажу товарів повсякденного вжитку під час карантину | Київ.Info

Степанов назвав фейком інформацію про заборону продажу товарів повсякденного вжитку під час карантину

Раніше повідомлялося, що у період січневого локдауну супермаркетам заборонено продавати побутову хімію, одяг, пресу та інші товари повсякденного вжитку.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що інформація про заборону продажу деяких непродовольчих товарів під час карантину не відповідає дійсності. Про це Степанов заявив на брифінгу.

“Я бачив цю інформацію, яка з’явилася в мережі, вона є недостовірною. Чим дозволено торгувати в період з 8 по 25 січня – це торгівля продуктами харчування на торгових площах, де не менше 60% площі призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням та засобами захисту рослин”, – зазначив Степанов.

Торговельна діяльність щодо інших груп товарів може здійснюватися тільки з адресною доставкою замовлень. Що стосується побутової хімії, то Степанов повідомив, що Кабмін на засіданні 5 січня ще зробить певні уточнення.

За словами міністра, коли уряд складав перелік товарів, які не можна буде придбати, то виходив з того, що термін дії карантину в Україні становитиме тільки 16 днів.

“16 днів – це той термін, який нам потрібен, щоб повністю збити хвилю поширення Covid-19. Нам це потрібно, щоб ми потім вже не вводили ніяких локдаунів, щоб ми спокійно пройшли пікове зростання захворюваності на грип, щоб ми вже до весни не вводили локдаун, щоб ми спокійно пройшли цю хвилю захворюваності та витримала наша медична система”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, 4 січня Американська торгова палата в Україні повідомила, що у період січневого локдауну супермаркетам заборонено продавати побутову хімію, одяг, пресу та інші товари повсякденного вжитку.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.Від GiraffМи в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com