Степанов про новий локдаун: Поки що не вбачаємо у цьому необхідності - Київ.Info

Степанов про новий локдаун: Поки що не вбачаємо у цьому необхідності

Зараз, за прогнозами, МОЗ необхідності в новому локдауні не вбачає, але все залежить від ситуації

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, чи планує МОЗ у майбутньому знову запроваджувати жорсткі карантинні обмеження. За його словами, МОЗ зараз необхідності в цьому не вбачає. Про це йшлося в ефірі телеканалу “Україна 24”.

“Якщо ситуація почне різко погіршуватися і у нас ураганними темпами зростатиме кількість хворих і, як наслідок, кількість людей, яких госпіталізують, що потенційно може призвести до критичного навантаження на медичну систему, тоді будемо пропонувати (введення нового локдауну, – ред.)”, – сказав Степанов.

Раніше міністр охорони здоров’я України Максим Степанов виступив за продовження посилених карантинних обмежень в країні після 24 січня.

Нагадаємо, в Україні 8 січня ввели посилені карантинні обмеження, які діятимуть до 24 січня 2021 року. У цей період не працюватимуть навчальні заклади, крім дитсадків, бари, ресторани і кафе (тільки навинос або на доставку), розважальні та культурні установи, спортзали, фітнес-центри та басейни. Через це в деяких містах підприємці вийшли на акції протесту з вимогою дозволити їм працювати. 

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Київ.Info» у Twitter та Facebook.ВІД OBLIVKIВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Ми в Facebook

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com